Zavolajte nám +421 940 510 856

Poštovné zdarma pri nákupe od 39,90€

Zavolajte nám +420 604 729 803

Poštovné zdarma pri nákupe od 39,90€

Spolupráca pre kozmetičky

Prečo LARENS PROFESSIONAL ?

Aktívne zložky vo výrobkoch

Pracujte a zarábajte viac s profesionálnymi kozmecetuikami LARENS Professional Line, ktoré prenikajú do hlbších vrstiev pokožky, vďaka čomu budú výsledky Vašej práce viditeľné už po prvom ošetrení

Procedúry, ktoré fungujú

Z produktov môžete zostaviť množstvo nových procedúr. Veľkou výhodou sú nízke náklady na ošetrenie! Produkty môžete zakúpiť jednotlivo alebo v cenovo zvýhodnených sadách.

Zázemie medzinárodnej spoločnosti

Propagačné materiály, zázemie medzinárodnej firmy, školenia kozmetičiek a hodnotné darčeky k objednávkam pre Vás i Vaše klientky sú samozrejmosťou.

Čo získate s LARENS PROFASSIONAL?

%

Nové procedúry, ktoré naozaj fungujú

Pridajte sa k úspešným. cez 2200 salónov v Európe

Poradenstvo a certifikované školenia

Po registrácii, môžete začať nakupovať so zľavou od 20 až do 40%.

Funkčné produkty, viditeľné výsledky.

BIOPEPTIDE complex

bielkoviny prírodného pôvodu (z rybích koží), ktoré zistia, aké sú potreby organizmu v danom okamihu. V Biopeptide Complex sa najčastejšie nachádzajú reťazce zložené zo 7 až 29 aminokyselín.

BIOPLACENTA complex

Rastové faktory polypeptidmi – bielkovinami zloženými zo sekvencií aminokyselín. Ako pôsobia? Predovšetkým aktivujú syntézu DNA. Prostredníctvom aktivácie syntézy DNA sa bunky začínajú množiť. Množenie buniek ďalej spôsobuje vyplnenie deficitov v koži ako aj vyhladenie a odstránenie vrások. Novo vzniknuté bunky a kapiláry navyše umožňujú lepší prietok živín a kyslíka, čím sa urýchlia regeneračné procesy. 

PHYTODERMINA lifting complex

V tomto komplexe sa nachádza v podobe koncentrovaného 3-5% roztoku. Uzamyká zložky všetkých komplexov v pokožke a tak im zabezpečuje optimálne podmienky na pôsobenie. Predovšetkým vytvára na pokožke určitý film, čo umožňuje zložkám preniknúť hlboko do kože a optimalizovať ich účinky. Navyše upravuje štruktúru pokožky: vypĺňa jej deficity, vďaka čomu pôsobí proti vráskam, a chráni proti škodlivému pôsobeniu vonkajších faktorov, ktorému je naša pleť denne vystavená. 

Pridajte sa medzí úspešných s Larens Professional

Vyplňte formulár a zistite viac o produktoch, cenách, procedúrach a v neposlednom rade o tom ako získať nezávislosť v podnikaní s la Paula a Larens. Po odoslaní formuláru Vás  budeme Telefonicky kontaktovať a  poskytneme všetky potrebné informácie. 

Shopping cart
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe