Zavolajte nám +421 940 510 856

Poštovné zdarma pri nákupe od 39,90€

Zavolajte nám +420 604 729 803

Poštovné zdarma pri nákupe od 39,90€

Malé krôčiky, vedú k veľkým zmenám.

 Na La Paula nájdete širokú ponuku kozmetiky, no taktiež kozmeceutík, ktoré preniknú hlbšie do vašej pokožky. Správna starostlivosť o pleť, vám pomôže zbaviť sa akné a navyše udržať pleť večne mladú, a sviežu. Kozmetika je určená pre všetkých, ktorí túžia po čistej a zdravej pleti. Široký výber kvalitných produktov, ktoré dokážu uspokojiť aj náročnejšie požiadavky.

 

Každý je jedinečný, preto môže každej pleti vyhovovať niečo iné.

Nie ste si istí s výberom? Nechajte to na nás! Pri výbere vhodných produktov, vám však taktiež môžu pomôcť naše články. Dozviete sa užitočné rady v boji proti akné, ako vám kolagén pomôže udržať pleť večne mladú, či trendy v rámci dekoratívnej kozmetiky.

 

S La Paulou sa budete cítiť zdravšie a spokojnejšie.

S La Paulou sa budete cítiť zdravšie a spokojnejšie. Nehľadiac na to, ako vám dajú vaše každodenné povinnosti zabrať, vždy sa budete na svoju skin care rutinu tešiť!

Vaša La Paula:)

 

la Paula blog

Spolupráca pre kozmetičky

Pridajte sa k nám a staňte sa jedným z výnimočných miest označených logom Larens Professional. Sme si istí, že roztiahnete krídla a Váš salón získa okruh verných zákazníkov, ktorí hľadajú spôsob, ako dosiahnuť mladistvý a vitálny vzhľad a majú vysoké nároky na účinnosť použitých metód a prípravkov.

Shopping cart
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe